dokumento konvertavimas

dokumento konvertavimas
dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl. document conversion; document migration vok. Unterlage Konvertierung rus. конвертация документa ryšiai: susijęs terminasdokumentas šaltinis Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymas (Žin., 1995, Nr. 107-2389; 2004, Nr. 57-1982)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Поможем написать реферат

Look at other dictionaries:

  • Unterlage Konvertierung — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • document conversion — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • document migration — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • конвертация документa — dokumento konvertavimas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Programinės ir (ar) technologinės aplinkos ar pateikimo būdo pakeitimas užtikrinant dokumente užfiksuotos informacijos išsaugojimą. atitikmenys: angl.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Dokument — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • document — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • dokumentas — statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus. документ… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • record — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • документ — dokumentas statusas Aprobuotas sritis dokumentų valdymas ir archyvai apibrėžtis Juridinio ar fizinio asmens veikloje bet kokiu būdu, forma ar bet kokioje laikmenoje užfiksuota informacija. atitikmenys: angl. document; record vok. Dokument rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”